Profil firmy

Profil firmy

Dysponując wieloletnim doświadczeniem, doskonałą znajomością najnowszych technologii oraz rozeznaniem na rynku informatycznym jesteśmy w stanie sprostać najwyższym standardom świadczenia usług telekomunikacyjnych. Medium jakim jest internet stanowi zupełnie nowe ogniwo sprzężające ze sobą wszelkie środki przekazu, jakimi na dzień dzisiejszy są między innymi telewizja, radio czy prasa. Łączy nie tylko grupy czy instytucje, ale pozwala na interakcję pomiędzy jednostkami. Internet jest także rynkiem. Pozwala na zamieszczanie przekazów reklamowych, handel, poszukiwanie pracy. Sądzimy, że już wkrótce ekonomiczny potencjał sieci komputerowych będzie w pełni wykorzystywany i mamy ambicję być w czołówce tych, którzy się do tego przyczynią.

Firma stale się rozwija. Na dzień dzisiejszy poza udostępnianiem łącz uruchomiliśmy własny system poczty e-mail, a w niedalekiej przyszłości naszą ofertę uzupełnią takie pozycje jak Hosting czy Webdesign.

Najlepszym wskaźnikiem naszego rozwoju jest stale zwiększająca się liczba klientów połączona z bardzo niskim wskaźnikiem migracji. Z dumą stwierdzamy, że ponad 90% osób, które zdecydowały się zaufać marce DARK-COM II w przeszłości w dalszym ciągu korzysta z naszych usług. Wynik ten jest rezultatem dbałości o wysoką jakość oferowanych przez nas usług przy jednocześnie atrakcyjnych cenach.

Pragniemy podkreślić, że firma DARK-COM II dokłada wszelkich starań, aby przyczynić się do rozwoju komunikacji internetowej w Polsce. Wiemy, że takie zadanie można realizować wyłącznie poprzez aktywizację społeczności lokalnych i współdziałanie z nimi. Takie podejście naszej firmy przekłada się na faktyczne działania.

Podstawową misją firmy DARK-COM II jest świadczenie wysokiej jakości usług dostawcy Internetu, a więc dostępu do sieci, poczty elektronicznej, rejestracji i utrzymywania domen oraz serwisów WWW. Jeśli muszą Państwo stawić czoła jakiemukolwiek problemowi lub wyzwaniu związanemu z informatyką, mogą być Państwo pewni, że DARK-COM II potrafi pomóc a nawet posiada już gotowe rozwiązanie.

Podpisanie umowy:


  • odbywa się w siedzibie DARK-COM II albo u klienta


Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 

Tematy pokrewne